شبکه های اجتماعی

حامیان ما

بوشهر

زمین لرزه بوشهر :
در فروردین ماه 1392 زمین لرزه بوشهر روی داد و آسیب های بیشماری به مردم محروم این منطقه از کشور وارد کرد ، تیم شناسایی فرزندان ایران زمین بسرعت وارد عمل شد و پس از چند ساعت خود را به منطقه رساند و با اعلام برطرف شدن نیازهای اولیه بوسیله بخش های محترم دولتی و هلال احمر ، خود را برای یاری رسانی ثانویه که چه بسا از نظر روحی روانی پس از فراموش شدن و کم اهمیت شدن آن خبر، نه مهمتر بلکه در حد یاری رسانی اولیه باشد ، آماده کرد.
پس بسرعت و با یاری مردم و کمک های نقدی و غیر نقدی و همکاری با برخی از کارکنان محترم نفت اهواز ، پروژه ای به نام “خانه پارچه ای” به معرض ظهور رسید.
خانه پارچه ای :
این فضا و زمین که یک محوطه ی 1200 متری از روستای شونبه بوشهر بود، پس از مذاکرات و گفتگوهای طولانی با شهرداری محترم روستای شونبه، خانه و محلی شد برای نصب و راه اندازی:
– کانکس بهداشت و پزشکی ( برای درمان و ویزیت شدن رایگان مردم بوسیله پزشکان و پرستاران محترمی که داوطلبانه خود را به منطقه می رساند ).
– کانکس کتابخانه و فرهنگ ( که با وجود انواع کتابهای غیردرسی و برای سنین 6 تا 17 ساله سرگرمی مناسبی برای کودکان و نوجوانان محروم آن منطقه بود ).
– خرید و نصب انواع وسایل بازی و ورزشی ( زمین و وسایل بسکتبال ، فوتبال دستی ، تنیس روی میز ، سرسره ی بزرگ بادی و… )
هدف از ساخت و احداث خانه پارچه ای پروژه ای سه ساله برای فراموش نشدن کودکان و نوجوانان که در شرایط حساسی مانند زمین لرزه بیشتر از یاد می روند و کمتر درک می شوند بود، که با یاری مهندس عماد جعفری پور و اهالی محترم روستای شونبه و مدیریت خانواده مسعودی به بهترین نحو انجام شد.

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “بوشهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tehran

Fair
رطوبت : 31
سرعت باد :
8.05 کیلومتر بر ساعت
15 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

نظر سنجی

نظر شما راجع به این قالب چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

بیشترین بازدیدها