شبکه های اجتماعی

حامیان ما

تیم فناوری اطلاعات

سایت بنیاد به آدرس اینترنتیwww.fizngo.org متاسفانه بارها از سوی سرورهای مزدوران و دشمنان ایران اسلامی در کشورهای همسایه هک شده که با تجربه زبده مدیران بخش آی تی، بسرعت مسله پیش آمده ترمیم شده و مزاحمت ها از بین رفته اند.
ویکی پدیا :
مسولان بخش جهان مجازی و بخش آی تی همچنان با گردآوری اطلاعات مناسب و جامع و کافی اقدام به ساخت برگه ای از بنیاد در سایت هایی بمانند: ویکی پدیا به زبان های فارسی و انگلیسی خواهند کرد..
نرم افزار :
همچنین بنیاد با داشتن متخصصان نرم افزار و آی تی و برنامه نویسی، می تواند نرم افزار اندروید و موبایلی و برای رایانه درست کند که با اعلام واپسین اخبار بنیاد و برنامه های در پیش رو و داشتن یک کارنامه آنلاین از فعالیت ها، هم میهنان بیشتری برای همکاری و همیاری جذب خواهند شد.
سامانه پیامک انبوه :
بنیاد در برنامه های آینده خود باید صاحب امتیاز یک پنل پیامکی برای جامعه هدفی که در هر برنامه خاص می توانند مخاطبان ویژه و مختلفی داشته باشند را خریداری و مهیا کند یا در صورت امکان با شرکتی که چنین هزینه ای را از بنیاد دریافت نمی کند همکاری کند.
کانال ویدیویی آپارات :
پس از راه اندازی بخش ویدیویی بنیاد فرزندان ایران زمین به نشانی :
http://www.aparat.com/fizingo
در شبکه ویدیویی آپارات ازین پس به ترتیب و از سه سال پیش تا کنون هرگونه ویدیویی که به فراخور برنامه هایی که بوده است ثبت و ضبط شده و بهتر است در دسترس مردم عزیز باشد بارگذاری می گردد.

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “تیم فناوری اطلاعات”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tehran

Fair
رطوبت : 31
سرعت باد :
8.05 کیلومتر بر ساعت
15 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

نظر سنجی

نظر شما راجع به این قالب چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

بیشترین بازدیدها