شبکه های اجتماعی

حامیان ما

همه سیمرغ شویم

همه سیمرغ شویم؛
هر پر از بالهای سیمرغ، یاری گر ایرانیان، در گرداب دشواری ها و شکست ها بود. اما هزاره ها بود که ناجی ایرانشهر، سیمرغ، به خواب رفته بود و مردمان ایرانشهر بی وجود او به تنهایی و به دشواری شام خود را سحر می کردند…
ولی امروز، در روزگاری که دیگر، یاد سیمرغ از یاد رفته است فرزندان ایران زمین گرد هم آمدند تا باری دیگر همچون سیمرغ یاری بخش ایرانیان باشند و به عضویت طرح “همه سیمرغ شویم” در آمدند و همچون آن پرنده سپند اهورایی به ایرانیان یاری و بخشش می کنند و هزینه ای را برای این منظور ماهانه می پردازند.
بنیاد از زمستان 1393 و با پشت سر گذاردن دو سال و نیم فعالیت شفاف و مستند و در دسترس مردم، اینبار در طرحی برای یاری رسانی ثابت مردم، اقدام به برگزاری پروژه ای به نام “همه سیمرغ شویم” و نمادی از اتحاد مردم، نمود.
در این طرح هر فرد با حداقل پرداخت ماهانه 77000 ریال و به اصطلاح گرفتن یک “سیمرغ برگ” در یاری رسانی ها و اقدامات نیکوکارانه گوناگون این بنیاد (که در برخی موارد بصورت موردی در تهیه جهیزیه و کمک در پرداخت عمل های جراحی و کمک هزینه برای خانواده های تنگ دستی که بعلل گوناگون در شرایط نامناسبی هستند و …) سهیم می باشد.
در مدتی کمتر از 5 ماه فراتر از 300 سیمرغ برگ بوسیله یاران و پشتیبانان بنیاد تهیه شد.
اگر همین روند و حتی در همین حد سیمرغیان باقی بمانند ولی در عین حال بر پیمان خود مبنی بر واریز مبالغی که در سال 1394 تقبل نمودند، یکی از بخش های خیریه که نیاز به پرکردن فضای اقتصادی و مالی می باشد را می توان اداره کرد و چرخاند.
آرمان بزرگ طرح سیمرغ رساندن سیمرغ برگ ها به تعداد ثابت 1000 برگ در ماه می باشد که هزینه ای در حدود 77.000.000 ریال ازین طرح عاید بخش های خیریه ای بنیاد می گردد که می تواند در بخش های زیادی کارها بسادگی و با توان بسیار بیشتر پیش برود.
– در طرحی از سیمرغ در نظر داریم که اگر شرکت یا برند تجاری و اقتصادی تقبل نماید تا پایان اسفند ماه سال جاری ( 1394 )، هرماه دست کم 30 سیمرغ برگ ( 2.310.000 ریال ) تامین نماید ، لوگو و نام ایشان بعنوان یکی از پشتیبانان مالی و اقتصادی ما در سایت اینترنتی و صرفا برخی از بخش هایی که در بنیاد فعالیت دارد ( نه همگی آنها ) معرفی و عنوان نماییم.
– تعداد شرکت ها (تبلیغ شرکت های تجاری در قبال 30 سیمرغ برگ در ماه) فقط 10 عدد می باشد که هم اکنون 2 شرکت داوطلب به مشارکت و پرداخت شده اند و در صورت تقبل پرداخت سیمرغ برگ توسط 10 شرکت، ماهانه مبلغ 23.100.000 ریال دیگر علاوه بر سیمرغ برگ های عادی مردم، به بودجه ی بخش خیریه مان افزوده می گردد.

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “همه سیمرغ شویم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tehran

Fair
رطوبت : 31
سرعت باد :
8.05 کیلومتر بر ساعت
15 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

نظر سنجی

نظر شما راجع به این قالب چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

بیشترین بازدیدها