گزارش شبکه یک سیما

با درود و سلام خدمت همگی هم میهنان ارجمند.

امروز نهاد فرزندان ایران زمین در شبکه یک و برنامه اکسیر با حضور 24 تن از اعضای خود در کنار صداوسیمای کشور وظیفه فرهنگ سازی و اعلام دغدغه های نیکوکارانه خود را انجام دادند.

در این برنامه در آغاز بیژن خاقانی راد بنیانگذار فرزندان ایران زمین ، با معرفی برند تازه ی “پلاکت یار” در سطح کل کشور این مژده را به دیگر هم میهنان ارجمند داد که با برنامه ریزی ها و هماهنگی هایی که همگام با نهاد های پزشکی کشور در حال صورت گرفتن است، بسرعت برای یاری رسانی به کودکان و افراد نیازمند پلاکت تازه فوری طرح های قوی ای آغاز شده است.

پس از آن سوین علیمرادی مسئول کل پروژه خیریه شب چله با هزار بافتنی با معرفی این طرح نیکوکارانه در سطح کشور و فعالیت گسترده مردم شریف ایران در چندین استان قول کمک آگاهانه و هوشمندانه ای به نیازمندان کشور را در در جشن شب چله اعلام داشت.

سپس علیرضا فارسیجانی مدیرعامل بنیاد و بهاران نم نبات مسئول کل استان و شهر اصفهان و ندا ابطحی و امیر مهریزی و میلاد عابدی مسئول بخش پژوهشی آموزشی بنیاد و محسن اعلامی از بخش سلول های طلایی و ساقی موحد مقدم نیز در چالش های برنامه و پرسش و پاسخ ها شرکت نمودند.

امید است با یاری و همراهی شما مردم نیک نهاد مانند این چهارسال گذشته تا کنون این نهاد به فعالیت های فرهنگی نیکوکارانه خود با صلابت و پایدار ادامه دهد.

با سپاس ؛ هجده آذرماه 1394 خیامی.

 

برچسب ها

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “گزارش شبکه یک سیما”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

حامیان ما