همراه شما در خانواده یک

khanevadeh1

با درود و سلام خدمت همگی هم میهنان ارجمند.

امروز نهاد فرزندان ایران زمین در راستای تعامل سازنده با رسانه ملی و به دعوت شبکه یک و برنامه خانواده یک ، با حضور 24 تن از اعضای خود تلاش نمود بار دیگر در راستای تسکین آلام مردم این سرزمین و ادای وظیفه فرهنگ سازی خود گام بردارد.

در آغاز بیژن خاقانی راد بنیانگذار فرزندان ایران زمین ، با معرفی برند تازه ی “پلاکت یار” در سطح کل کشور این مژده را به دیگر هم میهنان ارجمند داد که با برنامه ریزی ها و هماهنگی هایی که به کمک نهاد های پزشکی کشور در حال صورت گرفتن است، روند یاری رسانی به کودکان و افراد نیازمند پلاکت تازه فوری که آغاز گردیده با سرعت و گستردگی بیشتری ادامه یابد.
پس از آن سوین علیمرادی مسئول کل پروژه خیریه شب چله با هزار بافتنی با معرفی این طرح نیکوکارانه در سطح کشور و فعالیت گسترده مردم شریف ایران در چندین استان قول کمک آگاهانه و هوشمندانه ای به نیازمندان کشور را در جشن شب چله اعلام داشت

سپس علیرضا فارسیجانی مدیرعامل بنیاد و بهاران نم نبات مسئول کل استان و شهر اصفهان ،همچنین ندا ابطحی و امیر مهریزی و میلاد عابدی مسئول بخش پژوهشی آموزشی بنیاد به همراه محسن اعلامی از بخش سلول های طلایی نیز در چالش و پرسش و پاسخ ها شرکت نمودند.
امید است با یاری و همراهی شما مردم نیک نهاد مانند این چهارسال گذشته تا کنون این نهاد به فعالیت های فرهنگی نیکوکارانه خود با صلابت و پایدار ادامه دهد.

با ما در کانال تلگرامی :

telegram.me/fizingo

برچسب ها

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “همراه شما در خانواده یک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

حامیان ما